SZABLONY STRON O PRODUKTACH KONTAKT a oto kontakt

Galerie internetowe - Druga połowa fotografii cyfrowej.

TO PRAWDZIWA OKAZJA DLA KAŻDEGO KTO POSIADA APARAT CYFROWY !!!A po przekształceniu - idealna strona www twojej firmy ;-)

DLACZEGO NASZE SZABLONY SĄ LEPSZE OD INNYCH ? powód jest tylko jeden:


ŁATWOŚĆ ADMINISTRACJI

PRZEZ WWW BEZ OGRANICZEŃ !!!Galeria zdjęć wykonana jest w technice FLASH, która zapewnia i gwarantuje odbiór jak i przeglądanie zdjęć w niepowtarzanej jakości i szybkości przejść pomiędzy poszczególnymi zdjęciami. Efektu takiego nie jesteśmy w stanie osiągnąć podczas przeglądania tych samych zdjęć na zwykłej stronie html !!!

Jak wykorzystać ? I dla kogo ?

W doskonały sposób zaprezentujesz zdjęcia zarówno z wakacji, podniosłej uroczystości (np. ślubu ) a nawet ze zwykłej imprezy u znajomych. Po zmianie tła i nazw menu może doskonale służyć jako strona firmowa.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY ?

Zamawiając jedną z naszych galerii internetowych już po zakupie galeria będzie zainstalowana przez naszych pracowników i gotowa do pracy. Nie będziesz musiał martwić się o instalację, ani denerwować się że coś nie działa.
Wykupując galerię otrzymujesz na okres 1 roku 200 mega powierzchni dyskowej, własną domenę z końcówką cdx.pl, kopię galerii wraz z instrukcją instalacji, pomoc techniczną w razie problemów. Po tym okresie przedłużenie działania galerii oraz domeny na naszych serwerach to koszt jedynie 35 zł rocznie. Istniej również możliwość rezygnacji z naszej oferty hostingowej. wówczas możesz zainstalować kopię galerii na innym serwerze lecz w tym wypadku nie ponosimy odpowiedzialności za złe działanie galerii oraz nieprawidłową instalację.

Zalety naszych produktów:


  • Możliwość administrowania (nazw menu , tła, kolorów oraz rodzajów czcionek, i całej GALERII ZDJĘĆ) przez stronę www - inni robią to na plikach tekstowych - jeśli chcesz dodawać często zdjęcia oraz treść na stronie a nie znasz się na programowaniu html, php czy flash - TO JEST TO NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE. NIE DAJ SIĘ SKUSIĆ na pliki źródłowe flash czy php - jest ci to zbędne i to tylko strata czasu i pieniędzy.
  • Możliwość dodawania hurtowego zdjęć - ułatwia to bardzo administrację.
  • Możliwość dodawania filmów
  • ZOOM ZDJĘĆ - NOWOŚĆ OD WERSJI V25
  • Link bezpośredni do zdjęć - OD WERSJi 28
  • Przykładowe oprogramowanie (konwersja plików filowych oraz program do zmniejszania zdjęć)
  • Wykonane w technologii flash na plikach xml przez co w bardzo łatwy sposób zrobisz kopię swojej strony - wystarczy że przegrasz z serwera pliki i gotowe - w wersjach na bazie mysql jest to bardzo skomplikowane
  • Z naszym hostingiem otrzymasz rewelacyjną domenę z końcówką cdx.pl, fott.pl np: twoja-firma.cdx.pl

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

WYMAGANIA: php5, (obsługa sesji, przy starszych serwerach safe mode off), flash player 9>